Elektronické zabezpečení EZS

 
 
 

ZABEZPEČENÍ DOMÁCNOSTÍ A KOMERČNÍCH PROSTOR

Naše firma  provádí nejen zabezpečení domácností, ale i kanceláří, pomocí nejmodernějšího systému české firmy Jablotron. Jedná se o hybridní systém, jehož největší výhody jsou variabilita a cena.

Laicky řečeno: Jedná se o bednu, zvanou ústředna, což je mozek celého systému a umisťuje se na chráněné místo. Do té se poskládají komponenty nutné pouze pro danou instalaci (akumulátor, komunikační moduly, drátové vstupy a výstupy). Neplatíte tedy to, co nepotřebujete. Čidla pohybu a detektory se připojí buď drátově, bezdrátově nebo oba typy současně.

Systém může být buď drátový, kompletně bezdrátový včetně venkovní sirény nebo kombinovaný. Zásah do objektu při výběru bezdrátového systému je minimální, prakticky jen upevnění detektorů na zdi. V dnešní době se prakticky používá skoro jen bezdrátový systém, a to vzhledem k jednoduchosti instalace, možnosti doplnění o prvky a také kvůli ceně montáže, která je podstatně méně náročná a tedy levnější.

  

JEDNODUCHÝ A CHYTRÝ SYSTÉM

Střežení objektu lze provádět jednoduše, stiskem jediného tlačítka. Odblokování střežení je možné buď kódem, kartou, SMS příkazem, přívěskem na klíče popřípadě kombinací kódu a karty nebo přívěsku. Velice využívané je zónové střežení, kdy je hlídána pouze část domu, například přízemí, auto nebo garáž. Toto využijete například v noci, kdy chcete část domu střežit a v jiné části spát či chodit na toaletu.

Pokud parkujete vozidlo na ulici před svým domem nebo bytem, lze do něj nainstalovat bezdrátový detektor pohybu či detektor tříštění skla a automobil bude při parkování střežen jako součást domu.

 

UPOZORNĚNÍ NA MOBILNÍ TELEFON

Pomocí GSM komunikátoru odesílá ústředna veškeré informace o poplachu nebo jiné situaci až na osm nadefinovaných telefonních čísel. Vždy víte, v jaké místnosti byl vyhlášen poplach. Pomocí mobilu můžete ovládat spotřebiče nebo zjistit, zda je Váš majetek zajištěn.

  

NEUSTÁLÁ OCHRANA VAŠEHO MAJETKU

Maximální ochranu objektu zaručí Pult Centrální Ochrany (PCO), který za měsíční paušál neustále monitoruje, co se u Vás děje a pokud dojde k vloupání, operátorka vyšle zásahový team. Máte stoprocentní jistotu, že Váš majetek nezůstane bez ochrany i když jste na dovolené nebo máte vypnutý mobilní telefon. Niní Vám nabízíme bezplatné střežení pomocí PCO po dobu 6 měsíců zdarma.

 

ELEKTRONICKÝ DŮM USNADNÍ VÁŠ ŽIVOT

Celý systém neslouží "pouze" k ochraně Vašeho majetku, ale i jako řídící jednotka domácí automatizace. Několik příkladů pro lepší představu využití. Ovládejte veškerá světla v domě stisknutím tlačítka nebo odesláním SMS. Neztrácejte čas. Po odchodu z domu systém zatáhne žaluzie a zhasne světla, po příchodu opět roztemní.  Ovládejte příjezdová i garážová vrata pouhým zablikáním dálkových světel automobilu nebo zatroubením na klaxon. Samozřejmě cizí auto garáž neotevře. Regulujte topení v každé místnosti bez zbytečných ztrát. Při větrání se elegantně vypne radiátor pod oknem a vy spoříte. Zbavte se zbytečných zvonkových krabiček v obývacím pokoji. Součástí systému je i vnitřní siréna, do které lze naučit zvonková tlačítka a detektory, které se odliší různými tóny a vy máte přehled. Dopřejte si klidný pocit, že někdo hlídá Vaše nemocné rodiče či příbuzné. Tísňový náramek po stlačení velkého červeného tlačítka odešle sms na zvolené telefony nebo vyhlásí hlasitý poplach.