Střešní okna VELUX a ROTO

 

Střešní okno VELUX je originál

 

Již více než 60 let pomáhá společnost VELUX lidem na celém světě využít co nejlépe všechny možnosti, které jim nabízí bydlení v podkroví. Ať již přestavujete starý podkrovní byt nebo budujete zbrusu nový, nabízíme vám atraktivní řešení, které představují střešní okna. Díky využití střešních oken prosvětlíte často tmavé půdní prostory tak, aby odpovídaly i těm nejnáročnějším požadavkům moderní bytové architektury.

Kyvná nebo výklopně-kyvná okna?

Kyvná okna umožňují lepší využití prostoru pod oknem. Madlo je ergonomické a umístěné na snadno dosažitelné horní straně okna. Výklopně-kyvná okna mají ovládací kliku na spodní straně křídla a jsou optimální v případě, že je okno umístěné ve střeše s mírným sklonem, nebo při vyšší nadezdívce. Výklopněkyvná okna se otvírají ven a poskytují 
neomezený výhled.

Dřevo nebo polyuretan?

Střešní okna VELUX dodáváme ve třech povrchových úpravách. 
Dřevěná okna jsou upravena vodou ředitelným lakem v jedné nebo dvou vrstvách, který chrání vnější povrch okna. 
Polyuretanová okna s dřevěným jádrem nevyžadují údržbu a jsou obzvláště vhodná do místností s vyšší vlhkostí a tam, kde s interiérem lépe koresponduje jejich bílá barva a elegantní vzhled. 

 

  

Střešní okna - Malá příčina - velký účinek

Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání pro střešní okna Roto jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk elektricky ovládaná venkovní roleta.


Střešní okno Premium

Střešní okno Premium

Výklopně-kyvné střešní okno Premium řady 8 je vyráběno důsledně podle principu společnosti Roto. Díky umístění otočného bodu v horní části okna se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Volnosti nahoře odpovídá i komfort dole: všechny funkce okna se dají pohodně ovládat pomocí kliky jednou rukou. Navíc jedině firma Roto nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u střešních okenstandardní řady. Doporučujeme také zateplovací blok WD, který v místnosti udržuje příjemné klima a šetří náklady na vytápění.


Střešní okno RotoTronic

Střešní okno RotoTronic

Střešní okno se zabudovaným elektrickým pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení... S okny RotoTronic získá Vaše střecha inteligentní prvek. Střešní okno se zabudovaným pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení. Součástí řešení, které stačí pouze zapojit do elektrické zásuvky, jsou všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna. Přesně v duchu „Plug & Play“. Okna jsou navíc už připravená na montáž příslušenství a doplňků. RotoTronic – život může být tak jednoduchý.


Renovační střešní okna na míru

Renovační střešní okna na míru

Vaše staré střešní okno už dosloužilo? Provádíte v bytě nějaké úpravy? Otevřete si nové perspektivy s renovačními okny Roto vyráběnými na míru z umělé hmoty nenáročné na údržbu. Výroba na milimetr přesně podle Vámi zadaných údajů umožňuje modernizaci kdykoli a kdekoli, bez ohledu na rok výroby, výrobce nebo velikost Vašeho stávajícího střešního okna. Prostě geniální.